Casa Praiamar Camocim
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa Praiamar Camocim van 140 m² heeft een buitenzwembad, is geschikt voor maximaal 10 personen en ligt op afstand van 3 km tot Ferrocarril de Sobral.
Praca Sinha Trevia is binnen 10 minuten met de auto gesitueerd.
Dit vakantiehuis biedt gasten uitzicht op het zwembad. De 2-badkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche.
Deze 3-slaapkamer Casa Praiamar Camocim biedt toegang tot een complete keuken met een koelkast en een broodrooster. Restaurante El Mirador biedt Zuid-Amerikaanse gerechten en is een van de eetgelegenheden op slechts 1 km hier vandaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Centro de Artesanato e Turismo1805 km
- Praia do Farol2387 km
- Praia das Barreiras783 km
- Luchthavenplein2921 km
- Central do Artesanato1784 km
- Igreja Nossa senhora de Lourdes1511 km
- Igreja do Rosário3329 km
- Barreiras Beach954 km
- Escola Profissionalizante2376 km
- Kerk van Senhor dos Navegantes3210 km
- Luchthavens
- Regionale Luchthaven Comte. Ariston Pessoa98 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa Praiamar Camocim?
Gasten van Casa Praiamar Camocim kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Praiamar Camocim kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Praiamar Camocim kunnen eten in Restaurante El Mirador restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis. - ❓
Wie zijn de meest regelmatige gasten in deze villa?
Hoewel deze villa vooral geliefd is bij zakengasten, zijn alle gasten welkom. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Praiamar Camocim?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Casa Praiamar Camocim verblijven.